KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707231
nr 1570 7231
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, England, 1800-tal, marin. Olja på duk, 24x44 cm, yttermått inklusive ram: 44x63 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:50:57
500 kr